ایران ؛ کلمبیا

تحقیر سلطان فوتسال آسیا در جهان،شاهکار ترابیان و دوستان!

ناکامی ایران و حذف از رقابت‌های جام جهانی این واقعیت را با وجود انکار مسوولان فدراسیون فوتبال به ویژه مسوولان فوتسال و اعضای جدید کادر فنی به اثبات رساند که حضور بازیکنان با تجربه نظیر وحید شمسایی، اصغری مقدم می‌توانست به کمک تیم ملی بیاید اما پیاده کردن سلایق شخصی در تیم ملی زمینه ناکامی تیم ملی  فوتسال ایران در رقابت‌های جام جهانی را فراهم ساخت تا فوتسال ایران پس از دست دادن قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا حالا در سطح جهان برابر یک تیم گمنام از عرصه مسابقات حذف شود.شگفتی‌ساز دوره قبل رقابت‌های جام جهانی فوتسال با قبول شکست مقابل تیم ملی کلمبیا از گردونه رقابت‌های جام جهانی حذف شد تا ایران در غیاب بهترین‌های خود که به دلیل سلیقه شخصی سرمربی جدید تیم از تیم ملی کنار گذاشته شده بودند از رقابت‌های جهانی حذف شود.

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
na shenas

زیاد جوش نزن-زمانی که صانعی به تایلند باخت و برکنارش نکردند من چنین روزهایی رو میدیدم-باز دمش گرم از گروهش صعود کرد-اصلا فکرشو نمیکردم مراکش و پاناما رو ببره-

14

به اعتقادم شکست در این بازی ربطی به مسائل فنی نداشت. اگر تیم تاکتیک داشت که کار به اینجا کشیده نمی‌شد. ما در طی این بازی‌ها هیچ طرح و برنامه‌ای نداشتیم. بازیکنان در برابر کلمبیا حتی اصول ابتدایی پرس کردن را هم نمی‌دانستند.