فوتبال دسته یک جوانان کشور ؛ توقف میزبان صدر نشین در مقابل انتظار

جوانان متعصب و محجوب انتظار در سومین دیدار خود در مسابقات دسته یک جوانان کشور تیم صدرنشین و متمول داماش گیلان را با نتیجه یک بر یک متوقف کردند.

نکته قابل توجه و شایسته تقدیر جوانان گل انتظار ، قناعت و کنار آمدنشان با تمامی کمبودها و ساختنشان با حداقل هاست که همواره باعث شرمندگی و در عین حال افتخار مسئولین باشگاه بوده است.

گل تیم فوتبال جوانان داماش گیلان توسط محمد صبری در دقیقه   47 مسابقه و گل تیم جوانان انتظار بجنورد در دقیقه 65 توسط رضا اکبرزاده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. 

ایستاده از راست : جلال رمضانی ،میلاد ایزدی،علی فرهادی، محمد یزدانی برجی، رحمان یزدانی و رضا رحیمی

نشسته از راست : محمد رضا محمدی ، پوریا جهانی ، رضا اکبر زاده ، حسین کریمی فضلی و حسین جوهری

میلاد ایزدی کاپیتان انتظار در کنار داوران و کاپیتان داماش

/ 2 نظر / 5 بازدید
na shenas

سلام-می خاستم بدونم چند نفر از ترکیب اصلی جوانان بومی هستند؟بقیه ماله کدوم شهرها هستن-ممنون-اگه میشه اسماشون هم زیر عکس بنویسین

"23"

با سلام 1- عذر خواهی کنم از تمام بچه ها بخصوص انتظاری های عزیزبدلیل این که اینترنت دردسترس ندارم و خیلی نمیتونم به وبلاگمون سر بزنم. 2- تشکر کنم از تمامی بازیکنآ و تمامی کسانی که اطراف این تیم هستن و بدون هیچ چشم داشتی زحمت می کشن. 3- خواهش کنم از بچه ها(فوتبال و فوتسال) که نیم فصل دوم هم مثل نیم فصل اول محکم و با انگیزه باشند،دوستی و رفاقت رو همینطوری محکم نگه دارن تو تیم و یک دل و مسمم انشاالله بریم بسوی قهرمانی و لیگ کشور. 4- مخلص همتون هستم دربست[لبخند] یا علی