کابوس شیراز رفتن

بعد از حدود یک ماه تعطیلی لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور ، این مسابقات با انجام سه دیدار از سر گرفته خواهد شد و در هفته هشتم این مسابقات جوانان انتظار در یک دیدار حساس باید در شیراز به مصاف تیم شهید وفائی این شهر برند تا ان شاالله با پیروزی در این میدان سرو سامانی در جدول بگیرند و امیدوارانه مسابقات رو دنبال کنند ، آرزوی موفقیت و پیروزی براشون داریم.

اما نکته دردناک و قابل تامل اعزام این تیم به شیراز اینه که متاسفانه هیچ یک از مسولین استان دغدغه اعزام این تیم به شیراز رو نداشتند و شاید براشون اصلا ورزش مهم نباشه تا بخاند دلی بسوزونند و نگران این بچه های جوونی باشند که در سخترین شرایط سر تمرین حاضر میشند و با کلی عشق و علاقه در تمرینات و مسابقات شرکت می کنند ، شاید باورتون نشه وقتی قرار بود روز دوشنبه اعزام بشند و وسیله نقلیه جور نشده بود یکی یکی بغض هاشون می ترکید و اشکاشون دونه دونه جاری میشد یکی نبود از این ها بپورسه تو این سرما شما کنار خیابون چی میخاید چیکار دارید.!!؟؟ فقط دعا می کنیم که این مشکلات در ورزش ما ریشه کن بشه.

 این رو هم اضافه کنیم که خداوند مسولین دانشگاه علوم پزشکی رو حفظ کنه تو این چند سال اخیر سنگ تمام گذاشتند و هر کمکی که مقدور بود رو دریغ نداشتند ، این بار که بدلیل فشردگی مسائل کاری نتوانستند سرویس دهی کنند متاسفانه یک نهاد در این استان پیدا نشد که دل این جوانان رو شاد کنه ( بماند... ) علی ایحال با پیگیریها و رایزنی فراوان ، نماینده مجلس آقای ثروتی از پتروشیمی سرویس گرفت و بچه ها به دیار حافظ و سعدی رفتند ، دعا کنید ان شاالله با دست پر برگردند.

چو ذکر خیر طلب می‌کنی سخن این است   که در بهای سخن سیم و زر دریغ مدار غبار غم برود حال خوش شود حافظ   تو آب دیده از این رهگذر دریغ مدار

 

/ 1 نظر / 11 بازدید