نتایج هفته هشتم لیگ فوتسال استان ؛ شکست انتظار

هفته هشتم لیگ فوتسال با انجام سه دیدار پیگیری شد و نتایج ذیل بدست آمد:

انتظار  3 بر 1  نتیجه رو به جوارشی سنخواست واگزار کرد ، در این دیدار بازیکنان انتظار بازی خوبی رو از خود به نمایش نگذاشتند و قهرمانی در این مسابقات رو به اما و اگرهای هفته های پایانی کشوندند ، تک گل انتظار توسط کاپیتان هادی فیروزه به ثمر رسید.

گلستان شیروان و آهن الات محمدی جاجرم به تساوی 1 بر 1  رسیدند.

پرسپولیس ایرج اسفراین با نتیجه 4 بر 1 شهاب نوین شیروان برد.

/ 5 نظر / 11 بازدید
بازیکن تیم

به همه بچه ها خسته نباشید میگم درسته خوب بازی نکردیم اما بازیکنان باتجربه تیم در حد و اندازه خودشون ظاهر نشدند و نتونستند خودشون رو خوب نشون بدند.

ممنون که نمایش دادید و البته هنوز هم شانس قهرمانی داریم.

حسین

سلام.دیروز بازی دیدنی برای تماشاگران بود.ازجمله ی این که هر 2تا تیم بازیکن هایی داشتند که اکثرا جوون و جویای نام بودن.و خیلی از باتجربه ها هم کنار هم و روبه روی هم بودن بازی رو دیدنی تر میکرد. 2تا از بهترین دروازه بان های شهر<بهتربگم استان روبه روی هم بودن گرمی ی خاصی به بازی داده بود.به نظرم دروازه بان تیم جوارشی خیلی بهتر از دروازه بان انتظار بود.دمتون گرم.[بازنده]

درود به شهرستان جاجرم که با همه کمبود امکانات تیمهای اول و دوم لیگ استان از این شهرستان هستند.آهن آلات محمدی جاجرم و جوارشی سنخواست

jajarm ha

باسلام بر غیور مردان تیمهای جاجرم (آهن آلات محمدی جاجرم وجوارشی سنخواست)وعرض خسته نباشید خدمت مسئولین شهرستان جاجرم وشهر سنخواست که سنگ تموم گذاشتن برای بحث فوتسال وخسته نباشیدخدمت آقای جوارشی که با تمام وجودش برای تیم خرج میکند بدون هیچ چشم داشتی.