جناب استاندار از مردم استان عذر خواهی کنید.

در جلسه شورای اداری استان که هفته گذشته به ریاست استاندار محترم خراسان شمالی برگزار شد،از تعدادی از مدیران دست اندر کار سفر رهبری تقدیر به عمل آمد.از همه حواشی مربوط به این تقدیر و تشکر ها می گذریم.کاری هم به اینکه از چه کسانی و چرا تقدیر شد نداریم.آنچه در این میان تا حدی مقدمات ناراحتی مردم استان را فراهم می‌سازد بخشی از سخنان جناب استاندار است.

به این بخش از سخنان استاندار در جلسه شورای اداری توجه کنید:

"...عزیزان من،من افتخار می کنم که الان بگم من همشهریهای شما ام.اما یک نکته ای را بگم. قصد جسارت ندارما ! اونایی که خراسان شمالی ان.باور کنید قبل از سفر آقا استان شما ناشناخته بود.اگر یک جایی رو می گفتن خراسان شمالی مردم یاد فقر،عقب ماندگی ذهنی،عقب ماندگی فرهنگی،کسانی که دائماً به دنبال این که حیووناشونو ببرن صحرا و چوپانی کنند..."

جناب استاندار!حالا که بعد از ماهها خود را همشهری ما می دانید،ورودتان را به استان تبریک میگوئیم و توجهتان را به فرمایشات حضرت آقا نسبت به این مردم جلب میکنیم.

حضرت آقا در جمع مردم بجنورد در استادیوم تختی این شهر فرمودند:

مردم این استان را با شور و نشاط و سرزندگی در همه میدان ها شناخته ایم ، این استان را با سرزندگی با نشاط و آمادگی به کاری شناختیم همه جا این را نشان دادند در عرصه دفاع مقدس با داشتن 50 سردار برجسته و 2772 شهید ،در بیست و هشتم صفر این مردم را با عشق و علاقه به طرف مرقد آقا امام رضا علیه السلام مشرف میشوند شناخته ایم ....

و در جمع طلاب و روحانیون فرمودند:

 خراسان شمالی یک منطفه استعداد خیز است حالا یک نفری که من خودم ایشان را زیارت کردم و در درسشان شرکت کردم آقای آمیرزا حسن بجنوردی هستند، و عالمان زیادی چون آقا میرزا احمد بجنوردی مرتضوی و شیخ محمد تقی معروف بجنوردی امام جماعت معتبر و موجه مسجد گوهرشاد و چندین طلبه شهید این استان ، اینها برجسته های این منطقه اند. بله ،از لحاظ کمیت زیاد نیستند اما زبده اند ، بر جسته اند. 

و جوانان این استان را این گونه مورد خطاب قرار دادند:

جوان بجنوردی افتخار کند که مربوط به این شهر است جوان مربوط به این استان از هر قومی از اقوام که هست افتخار کند که متعلق به این استان است متعلق به این منطقه است متعلق به این مردم است.

مردم این منطقه غیورند دیندارند ، مرزبانند ، سرزنده و بانشاط و شجاعند این خصوصیات خصوصیات بر جسته است ، این استان جزو ده استان برتر کشوری از لحاظ استعداد و توانائی علمی است.

جناب استاندار لطفا از این مردم با چنین ویژگیهای عذر خواهی کنید.

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

چرا از حماسه باشکوه 8 دی در جریان فتنه سال 88 برای این استاندار نا آشنا نگفتید که از همه استانها جلوتر اقدام کردند.

حميد رضا رنجبر

میخواهم بگویم ...... فقر همه جا سر میكشد ....... فقر ، گرسنگی نیست ، عریانی هم نیست ...... فقر ، چیزی را " نداشتن " است ، ولی ، آن چیز پول نیست ..... طلا و غذا نیست ....... فقر ، همان گرد و خاكی است كه بر كتابهای فروش نرفتهء یك كتابفروشی می نشیند ...... فقر ، تیغه های برنده ماشین بازیافت است ،‌ كه روزنامه های برگشتی را خرد میكند ...... فقر ، كتیبهء سه هزار ساله ای است كه روی آن یادگاری نوشته اند ..... فقر ، پوست موزی است كه از پنجره یك اتومبیل به خیابان انداخته میشود ..... فقر ، همه جا سر میكشد ........ فقر ، شب را " بی غذا " سر كردن نیست .. فقر ، روز را " بی اندیشه" سر كردن است.15 "ناآگاهی ریشه شر است."

همراه

لازم به ذکراگرکمبودهای هست به خاطرداشتن چنین مسئولین

سیدرضا

مرگ بر جریان انحرافی

جوان بجنورد

جناب استاندار لطفا صحبتهای آقای هاشمی در مورد مردم این شهر را این منطقه راهم مرور کنید که بیان داشت:بجنورد یک کشور کوچک است با فرهنگ و آداب گوناگون و اقلیم غنی.

دوست

این مطلب نشان میدهدمردم این استان به کسی اجازه چنین جساراتی رانمیدهند موفق باشید

جناب استاندار باید از مردم استان عذرخواهی کنه،خبر رسیده درآخرین جلسه حرفهای قبلش رو دوباره تائیدکرده. آقای استاندار شما هم مانند سایر استانداران گذشته روزی از این استان خواهید رفت پس چرا عذرخواهی نمیکنید تا مردم این استان نسبت به شما ذهنیت منفی نداسته باشند.

زعفرانلوئی

آقای استاندار از مردم خراسان شمالی باب الرضا گنجینه فرهنگها عذرخواهی کنید.

به این جملات رهبرعزیزمان توجه کنید: مردم این منطقه غیورند دیندارند ، مرزبانند ، سرزنده و بانشاط و شجاعند این خصوصیات خصوصیات بر جسته است ، این استان جزو ده استان برتر کشوری از لحاظ استعداد و توانائی علمی است.از مردم عذر خواهی کنید.

صادق قربانی

چنین افرادی لیاقت پست های سیاسی ندارند. در قرن حاضر حتی در کشور های عقب مانده آفریقایی مدیران سیاسی چنین اظهاراتی ندارند. این موضوع نشان دهنده پایین بودن فرهنگ خانوادگی و اجتماعی شخص مورد نظر دارد. چطور به این اشخاص اجازه مدیریت داده می شود. آیا نباید در مورد این شخص تجدید نظر شود.