پیروزی ماهان بجنورد در گام دوم

در روز دوم مسابقات فوتسال لیگ مناطق کشور ( لیگ سه ) نتایج بدین گونه رقم خورد :

نماینده ی شایسته ی استانمان در یک دیدار تماشایی موفق شد با نتیجه ی پر گل 5 بر 3 از سد تیم کانون آدینه ی خراسان جنوبی عبور کند ، گل های ماهان را در این دیدار کاپیتان حمیدرضا رنجبر ، علی علی نیا ، حسین زعفرانلویی و حمید رضاییان 2گل به ثمر رساندند.ماهان با این پیروزی 4 امتیازی شد و در رده ی سوم گروه خود قرار گرفت.

سایر نتایج :

پیمان آمل 4                     فهرج کرمان 2

صفاتوس مشهد 4             شهرداری زاهدان 4

در بازی پایانی امروز که بین تیم های صفاتوس مشهد و شهرداری زاهدان برگزار شد تماشاگران شاهد بازی زیبایی بودند که به نوعی میتوان این دیدار را با کیفیت ترین دیدار برگزار شده تا امروز نامید ، در این دیدار هر دو تیم بازی قابل قبولی را ارائه دادند.

 این دیدار حاشیه هایی با خود به همراه داشت که میتوان به  اخراج دو بازیکن زاهدان و اخراج یک بازیکن از مشهد و اعمال نفوذ تیم میزبان به مسئولین برگزاری مسابقات که از دید تماشاگران و علاقه مندان دور نماند اشاره کرد.

/ 1 نظر / 13 بازدید

حریفان نماینده فوتسال استان یزد در لیگ کشور مشخص شدند یزد - رییس روابط عمومی هیات فوتبال استان یزد گفت: حریفان تیم فوتسال ˈ یادآوران شاهدیه یزد ˈ در لیگ منطقه ای فوتسال بزرگسالان کشور مشخص شدند . [حریفان نماینده فوتسال استان یزد در لیگ کشور مشخص شدند] ˈ کاظم سبحان زاده ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یادآوران شاهدیه با تیم های پیام ولی عصر (عج) اراک ، سفید پوشان آریا تهران ، سام البرز ، رویال سفر ایرانیان ، شهرداری خلیل شهر و دانیال ایذه همگروه است . وی اضافه کرد: این مسابقات از 29 بهمن ماه به مدت شش روز در استان البرز و شهرستان کرج برگزار می شود . رییس روابط عمومی هیات فوتبال استان یزد گفت: مسابقات تیم فوتسال یادآوران شاهدیه در قالب منطقه چهار کشور و بصورت دوره ای و مجتمع برگزار می گردد . سبحان زاده گفت: در پایان این مسابقات دو تیم اول و دوم به مرحله پایانی رقابت ها صعود خواهد کرد . وی افزود: مسابقات فوتسال لیگ منطقه ای بزرگسالان در سطح کشور در قالب هشت گروه برگزار می شود .