انتظار و یک دنیا خاطرات شیرین

مسابقات فوتبال دسته یک شهرستان بجنورد- 1388

انتظار قهرمان

ایستاده از راست : هادی فیروزه (در این مسابقات در دو پست گلر و فوروارد بازی می کرد)،قربان علی آبادی(مربی)،رضا باطنی،مجید رحمانی،اکبر ناصری فر،رامین مبینی،سید علی محمدی،مصیب صمدی،سعید نظریان(متاسفانه بخاطر تصادف فقط به مسابقه آخر رسید)

نشسته از راست :سید مهدی هاشمی،مهدی گلی،محمد کاظمی (در این مسابقات سه گله شد )،سید حمید نظم بجنوردی( در اوج آمادگی)،یاسر رشیدی،سید مصطفی هاشمی(جوانترین بازیکن تیم)

البته در این عکس جای بهزاد عامری (که دچار شکستگی بینی شد) ، فرهاد آزاد زاده ، میلاد متین فر ، وحید نیستانی و ... که در این مسابقات حضور بسیار درخشانی داشتند خیلی خالیه.

مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال استان سال 90

انتظار همیشه قهرمان

باشگاه انتظار در این مسابقات با دو تیم شرکت کرده بود که به ترتیب تیم قرمز(عکس بالا) با نام انتظار وبا مربیگری  احمد خراسانی ، علی رضاپور قهرمان و تیم سبز با نام پیام انتظار  و  با مربیگری علیرضا بهادری ، قربان علی آبادی و  مصطفی کوهی  نایب قهرمان شدند و برگ زرینی بر افتخارات انتظار افزودند. 

انتظار همیشه قهرمان 

/ 3 نظر / 108 بازدید
یک مرد ، یک زندگی

وقتی تخم مرغ به وسیله یک نیرو از خارج می شکند ، یک زندگی به پایان می رسد. وقتی تخم مرغ به وسیله نیروئی از داخل می شکند ، یک زندگی آغاز می شود. تغییرات بزرگ همیشه از داخل انسان آغاز می شود.

یه دوست

خیلی دوست دارم تو تیمتون بازی کنم اما بازیم در سطح بازی کنای شما نیست.......اگه بزارید بیام چند جلسه باهتون تمرین کنم تا بازیم پیشرفت کنه "تا اخر عمر...........

الالال

هرکس بتونه دوباره این تیمو دور هم جمع کنه با یک مربی خوب یک تحول خیلی بزرگی تو فوتسال بجنورد رخ میده شماها که اسپانسر یا که سید محمود نظم که خیلی کارها از دستش بر میاد،دارید برای چی ازش کمک نمیخواید ولله از هزار جور مراسم دعا زیارت عاشورا ثوابش بیشتره چون الان این فوتسالیست ها همه قلیونی شدن