مرجع خبری انتظار بجنورد

تهذیب ، تحصیل ، ورزش

خدا را سپاس ....
نویسنده : انتظار - ساعت ۸:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱
 

سپاس خدایی را که هر گاه از او چیزی خواسته ایم عطایمان کرده و آنگاه که امیدی داشته ایم نا امیدمان نمی گرداند ، سپاس خدای مهربانی را که با کرم و احسان خویش هر کسی را که روی به او بیاورد محروم نمی کند ، سپاس خدا را که ما را در انتظار یار ، عاشق و دل باخته آفرید. خدا را سپاس ..........خدا را سپاس.......و هزاران سپاس دیگر....

الحمدالله مسابقات لیگ فوتسال استان به پایان رسید و تیم همیشه قهرمان انتظار تونست مانند سال گذشته قهرمان این مسابقات بشه و از عنوان قهرمانیش دفاع کنه .

خدا را سپاس میگیم بخاطر لطف و عنایتش و بخاطر زحماتی که بچه های تو این چند وقته کشیدند و دعای خیر خانواده هاشون که همیشه پشت و پناه این تیم بوده و هست.

دوست نداشتم وارد یک سری حرفها و صحبتهای حاشیه ای بشم اما بعضی ها با نظراتشون در وبلاگ و سایر وبلاگ های ورزشی یک سری اتهامات و دروغهای رو به انتظار نسبت دادند تا به نوعی به اهداف خودشون دست پیدا کنند و اولا توجیه برای عدم موفقیت خودشون داشته باشند و ثانیا قهرمانی انتظار رو کم رنگ جلوه بدند ، که این رفتار عین جفا و کم لطفی در حق اعضای این تیم مردمی و دوست داشتنی میباشه ، (( که ما این افراد رو بخاطر این رفتاراشون به خداوند وا میگزاریم و به قولی حسابشون با کرام الکاتبین )) . با آرزوی موفقیت برای همه ورزشکاران و ورزش دوستان استان عزیزمان.

و در پایان خداوندا یاریمان کن تا برای کسانی که دوستمان دارند و به یادمان هستند و به آنها عشق می ورزیم مهربان باشیم و سپاس گذار. یا علی....