مرجع خبری انتظار بجنورد

تهذیب ، تحصیل ، ورزش

انتظار بر بام فوتسال استان خراسان شمالی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٦
 

انتظار همیشه قهرمان

در هفته پایانی لیگ فوتسال استان تیم انتظار موفق شد در یک دیدار تماشایی و کاملا هجومی در شهر جاجرم تیم آهن الات محمدی رو با نتیجه 2 بر 1 شکست بده و برای دومین سال پیاپی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنه ، گل های انتظار رو در این دیدار علی سجادی و حمزه اکبری وارد دروازه حریف کردند تا انتظار با این پیروزی صاحب سهمیه لیگ سه کشور ( لیگ مناطق ) بشه.

جا داره از همین وبلاگ از کسانی که برای موفقیت و قهرمانی انتظار زحمت کشیدند بویژه کادر فنی و بازیکنان و جناب علی آقای سبحانی تشکر کنیم.

((به امید صعود انتظار به لیگهای بالاتر))

---------------------------------------------------------------------------------

هفته شانزدهم لیگ فوتبال استان انتظار بجنورد میهمان تیم نصر جاجرم بود این بازی روز دو شنبه ساعت 14 دراستادیوم آموزشکده فنی این شهر برگزار شد و انتظار موفق شد با نتیجه 4 بر 1 میزبانش رو شکست بده  ، گلهای انتظار رو در این دیدار محمد رضا محمدی ( 2 گل ) و رضا علیزاده و مهدی خداوردیان به ثمر رسوندند.

انتظار در حال حاضر با 37 امتیاز و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار دارد.

(( آرزوی موفقیت و قهرمانی برای تیم انتظار داریم ))


 
 
برنامه هفته دهم لیگ فوتسال استان ؛ فینال فوتسال
نویسنده : انتظار - ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٥
 

طبق اعلام هیئت فوتبال استان برنامه هفته دهم لیگ فوتسال بدین شرح است :

تیم صدر جدولی آهن آلات محمدی جاجرم در حساس ترین دیدار هفته پایانی میزبان تیم دوم جدولی انتظار بجنورد قرارخواهد گرفت ( فینال فوتسال استان ) که در بازی رفت مقلوب این تیم شده و تنها شکست این فصلش رو دشت کرده بود ، این دیدار ساعت 16  روز دو شنبه 27/9/91 در سالن کارگران جاجرم برگزار میشه ، به امید خدا و همت بازیکنان ، ان شاالله انتظار در این دیدار به پیروزی میرسه و برای دومین سال پیاپی قهرمانی رو به خونه می یاره. یا علی........ 

در بجنورد جوارشی سنخواست ساعت 16 در سالن علیدخت میزبان تیم قعر جدولی شهاب نوین شیروان است.

و تیم پرسپولیس ایرج اسفراین ساعت 16 در سالن ایثار شیروان میهمان گلستان ثامن این شهر خواهد بود.

( با آرزوی سلامتی برای همه بازیکنان فوتسال استان و قهرمانی انتظار )


 
 
ضیافت شام
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٥
 

چند وقتی بود به بچه ها قول داده بودیم یک شب شام دور هم باشیم و هی این شب و آن شب و به قولی این بازی ، بازی بعد رو ببریم شده بود ، الحمدالله دیشب این ضیافت شام بر پا شد و مجموعه کامل انتظار ( تیم فوتسال و فوتبال ) این باشگاه حضور داشتند تا به نوعی تشکر مختصری ازشون شده باشه و برای بازی پایانی لیگ فوتسال و همچنین ادامه مسابقات لیگ فوتبال بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار بشند.

در پایان مراسم مربی های هر دو تیم محمد آقای جعفری و آقا ایمان اشراقی چند دقیقه ای برای بازیکنان صحبت کردند و انگیزه بازیکنان رو برای ادامه مسابقات و کسب مقام قهرمانی دو چندان نمودند.

( آرزوی سلامتی و موفقیت برای هر دو تیم انتظار داریم )


 
 
سوپر لیگ فوتبال استان ؛ انتظار - ماهان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۳
 

در هفته پانزده هم لیگ فوتبال استان تیم خوب انتظار میهمان تیم متحول شده ماهان بجنورد بود این دیدار در روز جمعه 24/9/91 در ورزشگاه جهان پهلوان تختی بجنورد ساعت 12 برگزار شد و دومین شکست انتظار با نتیجه 1 بر 0 رقم خورد.

در این دیدار انتظار با ترکیبی کاملا جوان ، سرحال و با نشاط  وارد زمین شد و بازی بسیار دل چسبی رو به نمایش گذاشت ، اگه در ضربات آخر دقت میکردند حتما می تونستند پیروز این دیدار باشند.

در پایان برای داداش رضا نظریان و داش عبدالله بهادری و آقا ایمان اشراقی آرزوی موفقیت داریم ، به امید قهرمانی انتظار در تمامی مسابقات ، یا علی...


 
 
نتایج هفته نهم لیگ فوتسال استان ؛ پیروزی انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٢
 

در این هفته تیم صدر جدولی آهن آلات محمدی جاجرم با نتیجه 9 بر 5 از سد شهاب نوین شیروان گذشت و با کسب  18 امتیاز صدر نشین باقی ماند.

در سالن شهید علیدخت بجنورد انتظار توانست در یک بازی برتر با نتیجه 4 بر 2 از سد گلستان ثامن شیروان عبور کنه و بچه ها شکست دور رفت رو جبران کنند ، برای انتظار در این دیدار حمید رضا رنجبر ، علی سجادی ، حمزه اکبری ، سعید حسینی گلزنی کردند انتظار با این سه امتیاز کسب کرده 16 امتیازی شد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

در اسفراین تیم پرسپولیس ایرج میزبان جوارشی سنخواست بود اما بدلیل عدم حضور تیم میهمان بازی برگزار نشد تا هیئت فوتبال استان نتیجه این دیدار رو اعلام کنه.  


 
 
برنامه هفته نهم لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۱
 

طبق اعلام هیئت فوتبال استان برنامه هفته چهارم دور برگشت لیگ فوتسال استان بدین شرح می باشد:

انتظار بجنورد در سالن علیدخت میزبان گلستان ثامن شیروان خواهد بود.

شهاب نوین شیروان در سالن ایثار میزبان آهن آلات محمدی جاجرم است.

پرسپولیس ایرج اسفراین در سالن کارگران میزبان جوارشی سنخواست است.

با توجه به حساسیت مسابقات در هفته های پایانی تمامی مسابقات بصورت همزمان در روز چهارشنبه 22/9 در ساعت 16 برگزار خواهد شد.

(آرزوی موفقیت و قهرمانی برای انتظار داریم )


 
 
لیگ دسته یک کشور ؛ چهارمین تساوی
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٠
 

چهارمین تساوی جوانان انتظار در هفته ششم لیگ دسته یک جوانان کشور مقابل تیم وتاک ساری رقم خورد.

 انتظار این دیدار رو خیلی خوب آغاز کرد و توانست توسط مهاجمش رضا رحیمی به گل اول این دیدار دست پیدا کنه و از میهمانش پیش بیفته و برتریش رو تا دقایق پایانی حفظ کنه اما این پایان کار نبود و داور مسابقه در دقیقه 94 یک پنالتی کاملا نا حق رو بنفع تیم ساروی گرفت تا این تیم رو از یک شکست بیرون از خانه فراری بده و انتظار رو از اولین پیروزیش محروم کنه ،این در حالیه که در پایان بازی نماینده فدراسیون از قضاوت تیم داوری ابراز ناراحتی و تاسف کرد.


 
 
مصدومیت کاپیتان در شرایط حساس
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٠
 

هادی آقا در جریان دیدار با جوارشی سنخواست از ناحیه مچ پا مصدوم شد و به احتمال زیاد نتونه در ادامه مسابقات درون دروازه قرار بگیره ، آرزوی سلامتی برای کاپیتان متعصب انتظار داریم.

هادیین

 


 
 
تمرین شاداب و با نشاط
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

بعد از یک روز تعطیلی و استراحت تمرینات تیم فوتسال انتظار امشب با حضور مدیر عامل باشگاه ، سرپرست و سرمربی تیم با جدیت دو چندان پیگیری شد و در ابتدایی تمرین بازیکنان با مدیر عامل و سایر اعضای باشگاه به صحبت و بیان دیدگاههای خود در جهت ارتقاع سطح کیفی تیم پرداختند تا ان شاالله در دو بازی باقی مانده بتونیم نتیجه مطلوبی کسب کنیم و قهرمان بشیم ، در پایان بازیکنان و سایر اعضای باشگاه برای رسیدن به هدفشون باردیگر متحد و یک دل شدند.

( آرزوی موفقیت و قهرمانی برای انتظار داریم )


 
 
گلزنی کاپیتان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

هادی فیروزه ای کاپیتان و دروازبان محبوب و متعصب انتظار با وجود مصدومیت با ضربه ای سرضرب گل زیبایی رو روانه دروازه حریف کرد که برای دانلود اون میتونید روی عکس کلیک کنید.


 
 
لیگ دسته یک جوانان کشور ؛ انتظار - وتاک ساری
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

در هفته ششم مسابقات دسته یک فوتبال جوانان کشور روز دوشنبه از ساعت 14  در استادیوم جهان پهلوان تختی بجنورد ، انتظار میزبان تیم داروسازی وتاک ساری خواهد بود.

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه جوانان خوب انتظار


 
 
آخرین وضعیت جدول لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸
 

نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

رتبه

آهن آلات محمدی جاجرم

8

4

3

1

31

16

15+

15

اول

 جوارشی سنخواست

8

4

3

1

18

12

6+

15

دوم

انتظار بجنورد

8

4

1

3

20

17

3+

13

سوم

گلستان ثامن شیروان

7

2

4

1

17

13

4+

10

چهارم

پرسپولیس ایرج اسفراین

8

2

2

4

17

25

8-

8

پنجم

شهاب نوین شیروان

7

0

1

6

9

29

20-

1

ششم

 
جدول لیگ فوتسال استان خراسان شمالی تا پایان هفته هشتم
 
 

 
 
سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان بجنورد معرفی شد
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸
 

 صبح پنج شنبه مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد برگزار شد و طی آن داوود خدابنده به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

کوروش بهادری که پیش از این در سمت سرپرست این اداره فعالیت می کرد، در این جلسه گزارشی در مورد فعالیت های خود در مدت تصدی این سمت ارائه داد و افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد در سال جاری حتی یک ریال نیز بودجه در زمینه ورزش دریافت نکرده است.

وی اضافه کرد: با این وجود با استفاده از دیگر منابع و بخش خصوصی موفق شده ایم در سال جاری بیش از 150 میلیون ریال بودجه را در اختیار هیئت های ورزشی این شهرستان قرار دهیم.

بهادری همچنین از آسفالت و چمن کاری محوطه مجموعه ورزشی هزار و 200 نفره علیدخت به عنوان یکی دیگر از اقدامات خود در دوره سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد یاد کرد و گفت: علاوه بر این در بحث عمرانی نیز نظارت بر ساخت پروژه های ورزشی شهرستان بجنورد به طور مستمر انجام شده است.

داود خدابنده؛ سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد نیز پیش از این به مدت سه سال سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمه بود و در مدت حضور خود در این شهرستان همواره به عنوان یکی از مدیران نمونه حوزه ورزش و جوانان خراسان شمالی انتخاب می شد.

وی پیگری برنامه های موجود اداره ورزش و جوانان بجنورد با انجام تغییرات و اصلاحات اساسی را برنامه کاری خود اعلام کرد و افزود: علاوه بر این در زمینه استقلال هیئت های ورزشی، ارتقاء سطح مربیان و داوران رشته های مختلف، پیگیری برای اتمام پروژه های نیمه تمام، تشکیل شبکه فعالین ازدواج در حوزه جوانان، حمایت از ورزشکاران محروم و ... بیش از گذشته فعالیت خواهد شد.


 
 
سوپر لیگ فوتبال استان ؛ پیروزی انتظار - تداوم صدر نشینی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸
 

دیروز جمعه تیم شهرداری آشخانه میزبان تیم خوب انتظار بجنورد بود و در یک بازی تماشایی انتظار موفق شد با نتیجه 1 بر 0 از سد حریفش عبور کنه ، تک گل انتظار رو در این دیدار ایمان اشراقی به ثمر رسوند.

ردیف نام تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 انتظار بجنورد 13 10 1 2 30 9 21+ 31
2 ماهان بجنورد 14 8 3 3 20 9 11+ 27
3 شهرداری جاجرم 13 7 4 2 18 12 6+ 25
4 استقلال نوین بجنورد 14 5 4 5 21 14 7+ 19
5 پیشگامان شیروان 14 5 4 5 22 18 4+ 19
6 شهرداری آشخانه 14 5 3 6 18 24 6- 18
7 نصر جاجرم 14 5 0 9 14 19 5- 15
8 مصرزاده اسفراین 14 4 3 7 9 30 21- 15
9 بربرقلعه بجنورد 14 3 3 8 15 22 7- 12
10 پرسپولیس بجنورد 14 3 3 8 12 21 9- 12

 
 
نتایج هفته هشتم لیگ فوتسال استان ؛ شکست انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۸:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۸
 

هفته هشتم لیگ فوتسال با انجام سه دیدار پیگیری شد و نتایج ذیل بدست آمد:

انتظار  3 بر 1  نتیجه رو به جوارشی سنخواست واگزار کرد ، در این دیدار بازیکنان انتظار بازی خوبی رو از خود به نمایش نگذاشتند و قهرمانی در این مسابقات رو به اما و اگرهای هفته های پایانی کشوندند ، تک گل انتظار توسط کاپیتان هادی فیروزه به ثمر رسید.

گلستان شیروان و آهن الات محمدی جاجرم به تساوی 1 بر 1  رسیدند.

پرسپولیس ایرج اسفراین با نتیجه 4 بر 1 شهاب نوین شیروان برد.


 
 
برنامه هفته هشتم لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٥
 

هیئت فوتبال استان برنامه  هفته سوم از دور برگشت مسابقات قهرمانی فوتسال استان را به این شرح اعلام کرد :

پرسپولیس ایرج در سالن کارگران اسفراین میزبان شهاب نوین شیروان است

گلستان ثامن در سالن ایثار شیروان میزبان آهن آلات محمدی جاجرم است

و جوارشی سنخواست در سالن شهید علیدخت بجنورد میزبان انتظار بجنورد خواهد بود.

ضمنا به دلیل حساسیت مسابقات ، هر سه دیدار در روز جمعه 17/9/91 راس ساعت 18 بصورت همزمان برگزار خواهند شد.

" با آرزوی سلامتی همه فوتسالیستهای استان و قهرمانی انتظار "


 
 
راْی شصت و چهار میلیون ریالی کمیته انضباطی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٥
 

کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان پس از  بازبینی فیلم مسابقه و رسیدگی به مسائل پیش آمده در جریان دیدار تیمهای گلستان ثامن شیروان و جوارشی سنخواست احکام ذیل را صادر کرد :

- مهدی سلیمی سرپرست تیم گلستان 4 ماه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی.

- جواد ریحانی مربی تیم گلستان 2 جلسه محرومیت و مبلغ چهار میلیون ریال جریمه نقدی.

- حامد ریحانی بازیکن تیم گلستان 6 ماه محرومیت و مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی.

- باشگاه گلستان ثامن شیروان مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی.

همچنین نتیجه این دیدار نیمه تمام 3 - 0 بنفع تیم جوارشی سنخواست اعلام گردید.

 


 
 
لیگ جوانان کشور ؛ پنجمین دیدار - سومین تساوی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۳
 

تیم خوب و با صفای جوانان انتظار عازم شهر ساری شد تا در یک دیدار حساس رو در رو میزبانش شهرداری امیر کلا قرار گرفت این بازی ساعت 14 در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد و تیم خوب انتظار در یک دیدار تماشایی توانست با نتیجه 1 بر 1 میزبان خودش رو متوقف کنه .گلزن انتظار در این بازی جوان خوش آتیه و محجوبمون علی فرهادی بود.

 از نکات قابل توجه این دیدار گل نزدن مهاجم های انتظار میباشه با این حال که انتظار از دو مهاجم خیلی خوب به نام محمد رضا محمدی و رضا رحیمی برخورداره.

( آرزوی موفقیت و پیروزی برای جوانان قناعتگر انتظار داریم )


 
 
گل زیبا
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۳
 

برای دانلود این گل زیبا روی عکس کلیک کنید 


 
 
عکس و خاطره
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۳
 

مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال استان سال 90

انتظار همیشه قهرمان

باشگاه انتظار در این مسابقات با دو تیم شرکت کرده بود که به ترتیب تیم قرمز(عکس بالا) با نام انتظار وبا مربیگری  احمد خراسانی ، علی رضاپور قهرمان و تیم سبز با نام پیام انتظار  و  با مربیگری علیرضا بهادری ، قربان علی آبادی و  مصطفی کوهی  نایب قهرمان شدند و برگ زرینی بر افتخارات انتظار افزودند. 

انتظار همیشه قهرمان 


 
 
جدول لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٢
 

نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

رتبه

آهن آلات محمدی جاجرم

7

4

2

1

30

15

15+

14

اول

انتظار بجنورد

7

4

1

2

19

14

5+

13

دوم

جوارشی سنخواست

7

3

3

1

15

11

4+

12

سوم

گلستان ثامن شیروان

6

2

3

1

16

12

4+

9

چهارم

پرسپولیس ایرج اسفراین

7

1

2

4

13

24

11-

5

پنجم

شهاب نوین شیروان

6

0

1

5

8

25

17-

1

ششم

 
جدول لیگ فوتسال استان خراسان شمالی پایان هفته هفتم
 

 
 
هفته هفتم لیگ فوتسال استان ؛ پیروزی انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٧:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٢
 

انتظار همیشه قهرمان

با نزدیک شدن به هفته های پایانی مسابقات لیگ فوتسال استان ، دیدارها از حساسیت بیشتری برخوردار شدند و تیم ها تلاش میکنند امتیازات رو بطور کامل دشت کرده تا از سایر رقبا فاصله بگیرند، خدا رو شکر انتظار در این چند بازی اخیر نتایج خوبی کسب کرده و با بازگشت بازیکنانش خودش رو به عنوان یکی از مدعی های قهرمانی معرفی کرده و در این هفته هم میزبان پرسپولیس ایرج اسفراین بود و تونست در یک بازی کاملا برتر با نتیجه 4 بر 0 میهمان خودش رو شکست بده گل های انتظار رو در این دیدار حسین زعفرانلوئی ( با شلیکی کاملا دیدنی ) علی سجادی ( 2 گل ) و حمید رضا رنجبر وارد دروازه حریف کردند.

در سایر دیدارها آهن آلات محمدی جاجرم با نتیجه 5 بر 3 جوارشی سنخواست رو شکست داد.

بازی گلستان ثامن شیروان و شهاب نوین این شهر به دلیل عدم صدور رای کمیته انضباطی برگزار نشد.


 
 
ایستگاه صلواتی ، حسین جان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱۱
 

هیئت حسین جان بجنورد

هیئت حسین جان بجنورد

هیئت حسین جان بجنورد

هیئت حسین جان بجنورد


 
 
سوپر لیگ فوتبال استان ؛ پیروزی انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٠
 

هفته دوازدهم لیگ فوتبال استان امروز جمعه 10/9/91 پیگیری شد و تیم انتظار میزبان پیشگامان شیروان بود و توانست در یک دیدار کاملا تماشایی و پر گل میهمان خودش رو با نتیجه 4 بر 3 مغلوب کنه گل های انتظار رو در این دیدار ایمان اشراقی ، مصطفی ایزانلو ، علی فرهادی و رامین یزدانی به ثمر رسوندند ، انتظار با این پیروزی در صدر جدول ماندگار شد و ان شاالله امیدواریم این تیم خوب و جوان بتونه امسال قهرمان سوپر لیگ فوتبال بشه و به مسابقات لیگ سه کشور راه پیدا کنه.


 
 
برنامه هفته هفتم لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۸
 

طبق اعلام هیئت فوتبال استان برنامه هفته دوم دور برگشت مسابقات لیگ فوتسال استان بدین شرح می باشد:

انتظار بجنورد         پرسپولیس ایرج اسفراین        شنبه 11/9/91  سالن علیدخت بجنورد

آهن آلات محمدی جاجرم     جوارشی سنخواست    شنبه 11/9/91   سالن کارگران جاجرم

گلستان ثامن شیروان         شهاب نوین شیروان      شنبه 11/9/91   سالن ایثار 

( آرزوی موفقیت و قهرمانی برای انتظار داریم )


 
 
لیگ جوانان کشور ؛ انتظار - پدیده ساری
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۸
 

 انتظار در چهارمین دیدار خودش از سری مسابقات لیگ دسته یک جوانان کشور میزبان تیم پدیده ساری بود ، این دیدار ساعت 14 در استادیوم جهان پهلوان تختی بجنورد برگزار شد و نماینده ساری موفق شد با نتیجه 1 بر 0 میزبان خودش رو شکست بده.

جوانان انتظار در این دیدار قدر موقعیت های بدست آمده رو ندونستند و توپهای صد در صدی رو وارد دروازه حریف نکردند و در نهایت بازی واگذار کردند ، امیدواریم در ادامه مسابقات امتیازات از دست رفته رو جبران کنند.


 
 
شکست انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٧
 

بازی عقب افتاده انتظار با شهید مصرزاده اسفراین در هفته دهم سوپر لیگ فوتبال استان دیروز در استادیوم جهان پهلوان تختی بجنورد برگزار شد و دومین شکست انتظار در این فصل رقم خورد این دیدار با نتیجه 1 بر 0 به سود نماینده اسفراین به پایان رسید.

توپ های انتظار در این دیدار به در بسته خورد و بچه ها قدر موقعیت ها رو ندونستند و در پایان بازی رو واگذار کردند ، برد انتظار در این دیدار میتونست انتظار رو از سایر رقبا جدا کنه و سکوی پرتاب انتظار بسوی قهرمانی باشه.


 
 
نتایج هفته ششم لیگ فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٦
 

هفته اول دور برگشت لیگ فوتسال استان در روز پنج شنبه 2/9/91 با انجام سه دیدار پیگیری شد و تیم های انتظار ، جوارشی سنخواست ، آهن الات محمدی جاجرم حریفان خود رو شکست دادند.

انتظار در شیروان میهمان شهاب نوین بود و تونست با نتیجه 5 بر 3 این تیم رو شکست بده و با 10 امتیاز در مکان سوم جدول قرار بگیره و با امید و همت بیشتر مسابقات رو دنبال کنه تا ان شاالله بتونیم امسال هم قهرمان بشیم. در سایر دیدارها آهن الات محمدی با نتیجه 7 بر 2 پرسپولیس ایرج شکست داد و بازی جوارشی سنخواست و گلستان شیروان با نتیجه 2 بر 0 با اعتراض تیم شیروان به سود جوارشی سنخواست نیمه تمام به پایان رسید. 

گلزنان انتظار در این دیدار علی سجادی ، وحید نیستانی ، مجید کلابی ، و وحید مه آور دو گل .


 
 
سوپر لیگ فوتبال استان ؛ پیروزی پر گل انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٦
 

هفته یازدهم سوپرلیگ فوتبال استان با پیروزی مقتدرانه انتظار به پایان رسید.

این دیدار در روز جمعه به میزبانی انتظار برگزار شد و انتظار موفق شد در یک دیدار کاملا برتر با نتیجه 4 بر 1 از سد استقلال نوین بجنورد عبور کنه و با دو بازی کمتر در صدر جدول این مسابقات قرار بگیره گلزنان دو گله انتظار ذر این دیدار ایمان اشراقی و رضا علیزاده بودند.  


 
 
ما آمریکا را زیر پا می گذاریم.
نویسنده : انتظار - ساعت ٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۳
 

فناوری که مقاومت در رویارویی با متجاوزان استفاده کرد از تجارب ایران و حزب الله .


 
 
عکس و خاطره
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢
 

تیم فوتبال جوانان انتظار 1390

این تیم بسیار خوب و یکدست بعد از قهرمانی استان در سال 89 بعنوان نماینده استان در مسابقات لیگ مناطق کشور شرکت کرد که با کسب مقام نایب قهرمانی به لیگ دسته دوم جوانان کشور راه یافت و در مسابقات لیگ 2 که در شهرستان بم و در گرمای طاقت فرسای تابستان کویر برگزار شد،شگفتی ساز شد و با کسب عنوان قهرمانی به لیگ دسته یک کشور راه یافت.


 
 
زمزمه عشق
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢