مرجع خبری انتظار بجنورد

تهذیب ، تحصیل ، ورزش

فوتبال دسته یک جوانان کشور ؛ توقف میزبان صدر نشین در مقابل انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢٩
 

جوانان متعصب و محجوب انتظار در سومین دیدار خود در مسابقات دسته یک جوانان کشور تیم صدرنشین و متمول داماش گیلان را با نتیجه یک بر یک متوقف کردند.

نکته قابل توجه و شایسته تقدیر جوانان گل انتظار ، قناعت و کنار آمدنشان با تمامی کمبودها و ساختنشان با حداقل هاست که همواره باعث شرمندگی و در عین حال افتخار مسئولین باشگاه بوده است.

گل تیم فوتبال جوانان داماش گیلان توسط محمد صبری در دقیقه   47 مسابقه و گل تیم جوانان انتظار بجنورد در دقیقه 65 توسط رضا اکبرزاده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. 

ایستاده از راست : جلال رمضانی ،میلاد ایزدی،علی فرهادی، محمد یزدانی برجی، رحمان یزدانی و رضا رحیمی

نشسته از راست : محمد رضا محمدی ، پوریا جهانی ، رضا اکبر زاده ، حسین کریمی فضلی و حسین جوهری

میلاد ایزدی کاپیتان انتظار در کنار داوران و کاپیتان داماش


 
 
انتظار ؛ داماش گیلان
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۸
 

هفته سوم لیگ جوانان فوتبال کشور فردا با بازی انتظار و داماش گیلان پیگیری میشه ، این دیدار راس ساعت 14:30 در ورزشگاه شهید عضدی رشت آغاز میشه طبق اعلام باشکاه داماش گیلان این دیدار از شبکه استانی باران بطور مستقیم پخش میشه.

( آرزوی پیروزی و موفقیت برای تیم جوانان انتظار داریم )


 
 
عکس و خاطره
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۸
 

مسابقات فوتبال دسته یک شهرستان بجنورد- 1388

انتظار قهرمان

ایستاده از راست : هادی فیروزه (در این مسابقات در دو پست گلر و فوروارد بازی می کرد)،قربان علی آبادی(مربی)،رضا باطنی،مجید رحمانی،اکبر ناصری فر،رامین مبینی،سید علی محمدی،مصیب صمدی،سعید نظریان(متاسفانه بخاطر تصادف فقط به مسابقه آخر رسید)

نشسته از راست :سید مهدی هاشمی،مهدی گلی،محمد کاظمی (در این مسابقات سه گله شد )،سید حمید نظم بجنوردی( در اوج آمادگی)،یاسر رشیدی،سید مصطفی هاشمی(جوانترین بازیکن تیم)

البته در این عکس جای بهزاد عامری (که دچار شکستگی بینی شد) ، فرهاد آزاد زاده ، میلاد متین فر ، وحید نیستانی و ... که در این مسابقات حضور بسیار درخشانی داشتند خیلی خالیه.

انتظار در اولین سال حضورش در این مسابقات با اقتدار کامل به قهرمانی رسید.از نکات بسیار به یاد ماندنی این مسابقات همزمانی آن با ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقات در زیر نور بود.


 
 
برنامه هفته ششم فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۸
 

مسابقات دور برگشت لیگ فوتسال استان این هفته بصورت هم زمان در سه شهر بجنورد ، شیروان و اسفراین برگزار میگردد، و تیم انتظار میهمان تیم شهاب نوین شیروانه این دیدار در روز پنج شنبه ساعت 18 در سالن ایثار برگذار میشه ، در سایر مسابقات جوارشی سنخواست میزبان گلستان شیروان و تیم آهن آلات محمدی جاجرم میهمان پرسپولیس ایرج اسفراینه.  

( آرزوی موفقیت و قهرمانی برای تیم انتظار داریم )


 
 
جدول نیم فصل اول
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢٧
 

جدول رده بندی نیم فصل اول لیگ فوتسال استان

 

نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

رتبه

گلستان ثامن شیروان

5

2

3

0

16

9

7+

9

اول

جوارشی سنخواست

5

2

3

0

9

6

3+

9

دوم

آهن آلات محمدی جاجرم

5

2

2

1

18

10

8+

8

سوم

انتظار بجنورد

5

2

1

2

10

11

1-

7

چهارم

پرسپولیس ایرج اسفراین

5

1

2

2

11

13

2-

5

پنجم

شهاب نوین شیروان

5

0

1

4

5

20

15-

1

ششم

 


 
 
نتایج هفته پنجم لیگ فوتسال؛ پیروزی پر گل انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢٧
 

هفته پنجم لیگ فوتسال استان با سه دیدار پیگیری شد و در مهمترین دیدار تیم جوان انتظار در یک دیدار تماشایی موفق شد با نتیجه 5 بر 2 از سد آهن الات محمدی جاجرم عبور کنه ،گلزنهای انتظار دراین مسابقه حمزه اکبری (2 گل) ، وحید مه آور ، سعید براتی و وحید نیستانی بودند.

در سایر دیدارها تیم گلستان با پرسپولیس ایرج به تساوی 2 بر 2 رسیدند و تیم جوارشی سنخواست با نتیجه 1 بر 0 از سد شهاب نوین شیروان عبور کرد.


 
 
حسین جان
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢٤
 

1

کم کم سیاهی علمت دیده می شود

آثار خیمه های غمت دیده می شود

افتاده سینه ام به تپش های انتظار

از روی تل دل ، حرمت دیده می شود


 
 
عکس و خاطره
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۳
 
مسابقات لیگ مناطق (دسته 3) فوتسال کشور،تبریز زمستان 90
 
ایستاده از راست :محمد جعفری،جواد امانی،هادی فیروزه،نوید خرمی،امین رنجبر،علی سجادی،میلاد وحیدی،سعید حسینی،سید مجتبی هاشمی
نشسته از راست :وحید مه آور،مسعود حسن نژاد،حسین زعفرانلویی،امیر دشتبان،شایان خوشرفتار،حمید رنجبر،داود قدرتی

 
 
انتظار؛ آهن الات محمدی جاجرم
نویسنده : انتظار - ساعت ۳:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢٢
 

هفته پنجم لیگ فوتسال استان این هفته با سه دیدار دنبال میشه و در مهم ترین دیدار تیم انتظار در روز جمعه میزبان نماینده جاجرم تا ان شالله با عبور از این حریف در ادامه مسابقات بتونه امتیازات از دست رفته رو جبران کنه.

( آرزوی پیروزی و موفقیت برای تیم انتظار داریم )


 
 
ایران ؛ کلمبیا
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۱
 

تحقیر سلطان فوتسال آسیا در جهان،شاهکار ترابیان و دوستان!

ناکامی ایران و حذف از رقابت‌های جام جهانی این واقعیت را با وجود انکار مسوولان فدراسیون فوتبال به ویژه مسوولان فوتسال و اعضای جدید کادر فنی به اثبات رساند که حضور بازیکنان با تجربه نظیر وحید شمسایی، اصغری مقدم می‌توانست به کمک تیم ملی بیاید اما پیاده کردن سلایق شخصی در تیم ملی زمینه ناکامی تیم ملی  فوتسال ایران در رقابت‌های جام جهانی را فراهم ساخت تا فوتسال ایران پس از دست دادن قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا حالا در سطح جهان برابر یک تیم گمنام از عرصه مسابقات حذف شود.شگفتی‌ساز دوره قبل رقابت‌های جام جهانی فوتسال با قبول شکست مقابل تیم ملی کلمبیا از گردونه رقابت‌های جام جهانی حذف شد تا ایران در غیاب بهترین‌های خود که به دلیل سلیقه شخصی سرمربی جدید تیم از تیم ملی کنار گذاشته شده بودند از رقابت‌های جهانی حذف شود.

 


 
 
نتایج هفته چهارم فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۸
 

امروز پنج شنبه هفته چهارم مسابقات لیگ فوتسال استان طبق هفته های گذشته با سه دیدار پیگیری شد در اولین دیدار تیم آهن الات محمدی جاجرم توانست با نتیجه 8 بر 0 از سد تیم شهاب نوین شیروان عبور کنه و در دومین دیدار تیم جوارشی سنخواست با تیم ایرج اسفراین به نتیجه مساوی 2 بر 2 دست پیدا کردند و در آخرین دیدار تیم کم تجربه انتظار با نتیجه 4 بر 1 مغلوب گلستان شیروان شد ، از نکات قابل توجه این دیدار فرو ریختن دروازه انتظار در چهار ضد حمله تیم حریف بود که شیرازه انتظار رو به هم ریخت تک گل انتظار توسط سعید براتی بثمر رسید در این دیدار بازیکنان انتظار شادابی بازی های گذشته رو نداشتند البته در نیمه اول خیلی خوب ظاهر شدند اما در ادامه چندان رضایت بخش بازی نکردند.

و در ادامه مسابقات سوپر لیگ فوتبال استان هفته نهم تیم انتظار با یک گل مغلوب تیم پرسپولیس بجنورد شد و با 22 امتیاز کسب کرده به عنوان قهرمان نیم فصل این مسابقات معرفی گردید.


 
 
انتظار ؛ گلستان ( ال کلاسیکو )
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۸
 

جدال دیدنی دو تیم انتظار بجنورد و تیم گلستان شیروان در هفته چهارم دور رفت سوپر لیگ فوتسال استان می تونه یکی از دیدنی ترین دیدارهای این دو تیم باشه هر کدوم از این تیم ها یک بار طعم قهرمانی رو چشیدند و امسال هم یکی از مدعی های قهرمانی به شمار میاند ، می تونیم  از دیدارهای بین این دو تیم به دربی استان هم نام برد. این دیدار ساعت 18 در سالن ایثار شیروان برگذار میشه امیدواریم جوانان انتظار از این دیدار با دست پر برگردند. یا علی مدد. 


 
 
لیگ جوانان ؛ شکست انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱٦
 

انتظار  در دومین دیدار خود از سری مسابقات لیگ دسته یک جوانان کشور امروز میزبان تیم خوب شهید وفایی شیراز بود .

این دبدار که در استادیوم جهان پهلوان تختی بجنورد ساعت 14:30 با قضاوت داوران گرگانی آغاز شد با نتیجه 1 بر 0 به نفع تیم میهمان خاتمه یافت.

به امید موفقیت جوانان آینده دار انتظار در ادامه این مسابقات و صعود به لیگ برتر جوانان کشور.


 
 
عکس و خاطره
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱٦
 

مسابقات جام دانشجو سال 1388 دانشگاه آزاد بجنورد

 

انتظار دو سال پی در پی قهرمان این مسابقات و یکدوره هم نایب قهرمان شد


 
 
فوتسال استان ؛ هفته سوم
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۳
 

هفته سوم لیگ فوتسال استان با برگزاری سه دیدار پیگیری شد در مهم ترین دیدار تیم خوب و جوان انتظار به مصاف تیم جوارشی سنخواست رفت ، و در یک دیدار کاملا تماشایی با نتیجه 2 بر 0 نتیجه رو به حریفش واگذار کرد که از نکات قابل توجه این دیدار ، با نشاط و  با برنامه بازی کردن تیم بسیار جوان و کم تجربه انتظار بود که اگر نصف حریف شانس می داشت و بچه ها کمی در ضربات آخر دقت میکردند می تونست با اختلاف چند گل پیروز این دیدار باشه.

در سایر دیدارها تیم گلستان شیروان با جاجرم به تساوی 2 بر 2 دست پیدا کردند و تیم ایرج اسفراین توانست با نتیجه 4 بر 2 از سد تیم شهاب شیروان عبور کنه.


 
 
سوپر لیگ فوتبال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۳
 

روز جمعه هفته هشتم مسابقات سوپر لیگ فوتبال استان پیگیری شد و تیم خوب انتظار توانست در یک دیدار کاملا فیزیکی تیم بربر قلعه رو با نتیجه 1 بر 0 شکست بده و اختلاف امتیازش رو با سایر رقبا حفظ کنه تک گل انتظار رو ایمان اشراقی در دقیقه 85 به ثمر رسوند.


 
 
دعوت به اردوی تیم ملی نوجوانان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۳
 

طبق اعلام فدراسیون فوتبال دو تن از بازیکنان آینده دار و نوجوان انتظار به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند ، دعوت شدگان عبارتند از : محمد رضا محمدی و رضا رحیمی که ارزومندیم ان شاالله با تیم ملی به مسابقات جام جهانی نوجوانان اعزام بشند.


 
 
جدول سوپر لیگ فوتبال استان سال 91
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۳
 
نام تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
انتظار بجنورد 8 7 1 - 21 3 18+ 22
شهرداری جاجرم 8 5 2 1 12 8 4+ 17
ماهان بجنورد 8 4 2 2 10 5 5+ 14
بربر قلعه 8 3 3 2 11 8 3+ 12
پیشگامان شیروان 8 3 2 3 9 7 2+ 11
استقلال 8 2 3 3 9 6 3+ 9
نصر جاجرم 8 3 - 5 10 11 1- 9
شهرداری آشخانه 8 2 3 3 8 14 6- 9
پرسپولیس بجنورد 8 1 2 5 4 11 7- 5
مصرزاده اسفراین 8 - 2 6 3 23 20-  2

 
 
عقد اخوِت و برادری
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۳
 

عقد اخوت و برادری یکی از سنتهای نیکو و پسندیده میان شیعیان می باشد که با فرارسیدن روز عید سعید غدیر خم به نیت زنده نگاه داشتن شعائر اسلامی میان شیعیان منعقد می گردد. 

اینک با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم میان دو عزیز و جوان خوب شهرمان برادر بزرگتر علی آقای سجادی (بازیکن خوب تیم انتظار ) و آقا داوود قدرتی ( بازیکن سابق انتظار ) برادر کوچکتر عقد اخوت و برادری منعقد گردید . امید است سالیان سال این دو برادر با صفای دل خویش با عهدی که با یکدیگر و خداوند بسته اند ثابت قدم باشند. یا علی.


 
 
عید غدیر خم مبارک باد.
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۱
 

والپیپر عید غدیر

( الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت الاسلام دینا ) 

 


 
 
لیگ دسته یک کشور
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱٠
 

در اولین هفته مسابقات لیگ فوتبال دسته یک جوانان کشور تیم جوانان انتظار بجنورد امروز ساعت 14:45 دقیقه میهمان تیم فرهاد کرج بود و موفق شد با وجود مشکلات فراوان در یک دیدار بسیار دیدنی با نتیجه 1 بر 1 از میزبانش یک امتیاز دل نشین بگیره و با دست پر از کرج برگرده .

تک گل انتظار  در این دیدار رو بازیکن آینده دار  رضا رحیمی به ثمر رسوند، به همه بچه ها و کادر فنی خسته نباشید میگیم.

به گفته کادر فنی انتظار مسابقه در زمین چمن مصنوعی برگزار شده که عدم آشنایی کافی بچه های نیم با این نوع زمین مقداری کار رو برای بازیکنا سخت تر کرده بود.

  انتظار در گروه الف این مسابقات با تیمهای : پدیده ساری ، داماش گیلان ، فرهاد کرج ، دارو سازی وتاک ساری ، شهرداری امیر کلاه و نماینده شیراز همگروهه .

 انتظار در دومین دیدار میزبان نماینده شیرازه، این دیدار در روز سه شنبه 16/8/91  رأس ساعت 14:30  در استادیوم جهان پهلوان تختی بجنورد برگزار میشه.

با آرزوی موفقیت و  صعود به لیگ برتر برای تیم جوان انتظار


 
 
برنامه سومین دیدار
نویسنده : انتظار - ساعت ٤:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٩
 

 روز شنبه 13/8/91 مصادف با عید سعید غدیر تیم جوان و آینده دار انتظار میزبان تیم جوارشی سنخواسته ، این دیدار راس ساعت 17 در مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد سالن 1200 نفری با قضاوت حسین رحیمی آغاز میشه ، امیدواریم انتظار که این روزها بدون هیاهو و ادعا روندی صعودی و برنامه داری رو شروع کرده بتونه به خوبی این بازی رو هم پشت سز بگذاره.یا علی.


 
 
هفته دوم فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۸
 

امروز دوشنبه هفته دوم فوتسال استان با سه دیدار پیگیری شد و تیم انتظار میهمان تیم ایرج اسفراین بود و توانست با نتیجه 2 بر 1 از سد حریفش عبور کنه گلهای انتظار رو در این دیدار شایان خوش رفتار و حسین زعفرانلوئی به ثمر رسوندند ، در سایر دیدارها دو تیم آهن الات محمدی جاجرم و جوارشی سنخواست با نتیجه تساوی 1 بر 1 به کارشون خاتمه دادند و تیم گلستان شیروان با نتیجه 5 بر 1 از سد همشهری خودش شهاب نوین گذشت.


 
 
جناب استاندار از مردم استان عذر خواهی کنید.
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٥
 

در جلسه شورای اداری استان که هفته گذشته به ریاست استاندار محترم خراسان شمالی برگزار شد،از تعدادی از مدیران دست اندر کار سفر رهبری تقدیر به عمل آمد.از همه حواشی مربوط به این تقدیر و تشکر ها می گذریم.کاری هم به اینکه از چه کسانی و چرا تقدیر شد نداریم.آنچه در این میان تا حدی مقدمات ناراحتی مردم استان را فراهم می‌سازد بخشی از سخنان جناب استاندار است.

به این بخش از سخنان استاندار در جلسه شورای اداری توجه کنید:

"...عزیزان من،من افتخار می کنم که الان بگم من همشهریهای شما ام.اما یک نکته ای را بگم. قصد جسارت ندارما ! اونایی که خراسان شمالی ان.باور کنید قبل از سفر آقا استان شما ناشناخته بود.اگر یک جایی رو می گفتن خراسان شمالی مردم یاد فقر،عقب ماندگی ذهنی،عقب ماندگی فرهنگی،کسانی که دائماً به دنبال این که حیووناشونو ببرن صحرا و چوپانی کنند..."

جناب استاندار!حالا که بعد از ماهها خود را همشهری ما می دانید،ورودتان را به استان تبریک میگوئیم و توجهتان را به فرمایشات حضرت آقا نسبت به این مردم جلب میکنیم.

حضرت آقا در جمع مردم بجنورد در استادیوم تختی این شهر فرمودند:

مردم این استان را با شور و نشاط و سرزندگی در همه میدان ها شناخته ایم ، این استان را با سرزندگی با نشاط و آمادگی به کاری شناختیم همه جا این را نشان دادند در عرصه دفاع مقدس با داشتن 50 سردار برجسته و 2772 شهید ،در بیست و هشتم صفر این مردم را با عشق و علاقه به طرف مرقد آقا امام رضا علیه السلام مشرف میشوند شناخته ایم ....

و در جمع طلاب و روحانیون فرمودند:

 خراسان شمالی یک منطفه استعداد خیز است حالا یک نفری که من خودم ایشان را زیارت کردم و در درسشان شرکت کردم آقای آمیرزا حسن بجنوردی هستند، و عالمان زیادی چون آقا میرزا احمد بجنوردی مرتضوی و شیخ محمد تقی معروف بجنوردی امام جماعت معتبر و موجه مسجد گوهرشاد و چندین طلبه شهید این استان ، اینها برجسته های این منطقه اند. بله ،از لحاظ کمیت زیاد نیستند اما زبده اند ، بر جسته اند. 

و جوانان این استان را این گونه مورد خطاب قرار دادند:

جوان بجنوردی افتخار کند که مربوط به این شهر است جوان مربوط به این استان از هر قومی از اقوام که هست افتخار کند که متعلق به این استان است متعلق به این منطقه است متعلق به این مردم است.

مردم این منطقه غیورند دیندارند ، مرزبانند ، سرزنده و بانشاط و شجاعند این خصوصیات خصوصیات بر جسته است ، این استان جزو ده استان برتر کشوری از لحاظ استعداد و توانائی علمی است.

جناب استاندار لطفا از این مردم با چنین ویژگیهای عذر خواهی کنید.


 
 
نتایج هفته اول فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٥
 

در روز پنج شنبه انتظار میزبان تیم شهاب نوین شیروان بود و این دیدار با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید گلهای انتظار رو در این دیدار حمزه اکبری و وحید مه آور وارد دروازه حریف کردند ، در سایر دیدار ها تیم جاجرم بانتیجه 5 بر 2 از سد تیم اسفراین کذشت و در دیدار روز جمعه دو تیم جوارشی سنخواست و گلستان به تساوی 3 بر 3 دست پیدا کردند.

تیم فوتبال انتظار در هفتمین دیدار خودش در سوپر لیگ استان توانست با نتیجه 4 بر 0 از سد نماینده جاجرم عبور کنه ، گلهای انتظار رو در این دیدار حمید رضا رنجبر 2 گل و رامین یزدانی و محمد رضا محمدی وارد دروازه حریف کردند.


 
 
روز عرفه
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٤
 

عرفه آمد و من باز مصفا نشدم، حاجی معتکف یوسف زهرا نشدم، همه گشتند سفید و دل من هست سیاه، باز هم شکرکه پیش همه رسوا نشدم.
التماس دعا


 
 
برنامه مسابقات قهرمانی فوتسال استان
نویسنده : انتظار - ساعت ٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢
 

طبق اعلام هیئت فوتبال استان برنامه مسابقات قهرمانی فوتسال استان ( سوپر لیگ ) در هفته اول به شرح ذیل می باشد:

انتظار بجنورد   شهاب نوین شیروان   ساعت  17   سالن شهید علیدخت  4/8/91

فولاد اسفراین    آهن آلات محمدی جاجرم  ساعت 16 سالن کارگران اسفراین 4/8/91

گلستان ثامن شیروان    جوارشی سنخواست      ساعت 16  سالن ایثار شیروان   5/8/91

آرزوی موفقیت و پیروزی برای تیم خوب انتظار داریم.