مرجع خبری انتظار بجنورد

تهذیب ، تحصیل ، ورزش

ضیافت شام
نویسنده : انتظار - ساعت ٧:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢٩
 

به پاس قدردانی از قهرمانی تیم نوجوانان و تیم دسته یک  انتظار و موفقیتهای تیم سوپر لیگ فوتبال انتظار شب گذشته مراسم ویژه ای برای اعضای این تیم ها در نظر گرفته شده بود تا به نحوی از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آورده بشه و بتونه یک تجدید قوا مجددی برای ادامه مسابقات باشه ، امیدواریم انتظاریهای عزیز هر کجا هستند موفق باشند. یا علی...


 
 
نوجوانان انتظار قهرمان شدند
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢٥
 

بعد از حدود دو ماه به تاُخیر افتادن دیدار پایانی مسابقات فوتبال نوجوانان استان که با حاشیه های همراه بود روز جمعه 24 شهریور در بجنورد برگذار شد و تیم انتظار تونست در یک دیدار کاملا نزدیک با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم استقلال عبور کنه و به مقام قهرمانی دست پیدا کنه ، آرزوی موفقیت و سلامتی برای این نوجوانان عزیز داریم.


 
 
سوپر لیگ فوتبال / انتظار یک استقلال صفر
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢٥
 

در هفته سوم مسابقات سوپر لیگ فوتبال استان تیم انتظار میزبان تیم خوب استقلال بجنورد قرار گرفته بود و تونست در یک دیدار کاملا جذاب با نتیجه 1 بر 0 از سد این حریف گذر کنه و خودش رو از حالا به عنوان یکی از مدعی های قهرمانی معرفی کنه ، از نکات مهم این دیدار میتونیم به بازی کردن علی سجادی و پاس گل این بازیکن به رضا علیزاده که وارد دروازه تیم استقلال قرار گرفت اشاره کرد.


 
 
لیگ دسته یک ؛ قهرمانی انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢٥
 

با به پایان رسیدن مسابقات لیگ دسته یک بجنورد انتظار به سومین قهرمانی خود در این مسابقات دست پیدا کرد انتظار که از دو هفته مونده به پایان مسابقات قهرمانیشو مسجل کرده بود در آخرین بازیش در یک دیدار کاملا تشریفاتی به مصاف تیم پرسپولیس رفت و این دیدار رو 1 بر 0 به حریف واگذار کرد تا با 13 امتیاز جشن قهرمانی  برگذار کنه ، لازم میدونیم از همه بازیکنان و کادر فنی این تیم تشکر ویژه بعمل بیاریم. الله قوت....


 
 
برنامه تمرین تیم فوتسال انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢۱
 

با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات سوپر لیگ فوتسال استان تمرینات انتظار شور و حال دو چندانی پیدا کرده تعدادی از بازیکنان طبق برنامه تنظیم شده به تمرینات بدنسازی پرداخته و تعدادی تمرینات سرعتی و تاکتیکی رو دنبال میکنند.

ساعت و مکان تمرینات :

یک شنبه ها :     سالن علیدخت          ساعت : 19:30  الی 21

سه شنبه ها :    سالن علیدخت          ساعت : 18  الی 19:30

پنج شنبه ها :     سالن استادیوم         ساعت :18 الی  19:30   


 
 
سوپر لیگ استان ؛ هفته دوم / دومین برد
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۱٧
 

هفته دوم سوپر لیگ فوتبال استان در روزهای پنج شنبه و جمعه پیگیری شد و تیم خوب انتظار در روز جمعه 17/6/ میهمان تیم شهرداری جاجرم بود و تونست در یک بازی کاملا برتر با نتیجه 5 بر 1 از سد این تیم عبور کنه در این دیدار که خط میانی و خط حمله انتظار روز بسیار خوبی رو پشت سر گذاشتند گلهای انتظار با هتریک حمید رضا رنجبر ( 3 گل ) و رضا علیزاده و مصطفی ایزانلو هرکدوم یک گل وارد دروازه حریف شد تا از هم اکنون انتظار رو یکی از مدعی های قهرمانی دونست.

از نکات قابل تاُمل و تاُسف این دیدار اخراج مصطفی کریمی در دقیقه 70 این دیدار میتوان ذکر کرد.


 
 
سوپر لیگ استان ؛ هفته اول
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۱٠
 

هفته اول سوپر لیگ فوتبال استان آغاز شد و تیم انتظار که نائب قهرمان فصل گذشته شده بود به مصاف تیم شهید مصدرزاده اسفراین رفت ، در این دیدار که به میزبانی تیم اسفراین برگذار شد هر دو تیم بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و در پایان این تیم انتظار بود که تونست بازی رو با نتیجه 1 بر 0 از تیم میزبان ببره ، تک گل این دیدار رو مهدی خداوردیان از روی پاس بسیار عالی رامین یزدانی وارد دروازه حریف کرد ، تا انتظار بتونه برای قهرمانی گام اول رو محکم برداره.


 
 
دعوت بازیکنان انتظار به اردوی تیم ملی دانش آموزی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٦
 

تعدادی از بازیکنان انتظار طبق دعوت وزارت آموزش پرورش از این بازیکنان به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال دانش آموزی اعزام شدند.این بازیکنان آینده دار عبارتند : رحمان یزدانی ، حسین جوهری و محمد رضا محمدی هستند ، که آرزوی موفقیت برای هر سه این عزیزان داریم.


 
 
دسته یک بجنورد ؛ پیروزی بر شهدای وحدت
نویسنده : انتظار - ساعت ٩:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٦
 

در پنجمین دیدار انتظار از سری مسابقات لیگ دسته یک بجنورد تیم خوب و جوان انتظار تونست با نتیجه 2 بر1 از سد تیم شهدای وحدت عبور کنه ، گلهای انتظار رو در این دیدار مصطفی ایزانلو و سعید قادریان وارد دروازه حریف کردند . انتظار با این پیروزی 13 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی موند و تونست فاصله خودش رو با رقبا بیشتر کنه و از دو بازی آیندش فقط یک امتیاز برای سومین قهرمانیش نیاز داره.


 
 
مراسم تقدیر و تشکر
نویسنده : انتظار - ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۱
 

روز سه شنبه 31/5 در مجموعه علیدخت مراسم تقدیر و تشکر از بازیکنان باشگاه انتظار و اسپانسر محترم انتظار ( تک بار ) در مسابقات جام رمضان برگذار شد. در این مراسم که جمعی از ورزش دوستان و علاقه مندان انتظار هم حضور داشتند ، مدیر عامل محترم باشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بازیکنان و کادر فنی انتظار به بیان برنامه های و دیدگاه های پیشرو و آینده باشگاه و لزوم حضور قدرتمند انتظار در عرصه های ورزشی بویژه فوتسال و فوتبال استان پرداختند .

در پایان مراسم از بازیکنان و کادر فنی با جوایز نقدی تقدیر و تشکر به عمل آمد.