مرجع خبری انتظار بجنورد

تهذیب ، تحصیل ، ورزش

دسته یک بجنورد؛گلبارن بنیاد در ایستگاه سوم
نویسنده : انتظار - ساعت ۸:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٦
 

انتظار در هفته سوم لیگ فوتبال دسته یک شهرستان بجنورد با همت بازیکنان جوان و خوش آتیه خودش و با اقتدار کامل تیم بنیاد بجنورد رو هفت بر صفر شکست داد.

گلزنان  انتظار در این مسابقه سالار رازقی(2 گل)،محمدرضا محمدی(2 گل) ،رضا اکبرزاده،حمید رضا گلدادی و حسین جوهری بودند.

به گفته ناظرین و تماشاچیان این مسابقه گل حسین جوهری که از روی ضربه ایستگاهی نواخته شد یکی از زیباترین گلهای به ثمر رسیده در فوتبال بجنورد بوده است.


 
 
اللهم عجل لولیک الفرج
نویسنده : انتظار - ساعت ۱۱:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٢
 

هنوزم انتظارم " انتظار " است              هنوزم دل به سینه بی قرار است

هنوزم خواب می بینم به شب ها          همان مردی که براسبی سوار است

همان مردی که آید جمعه روزی            و این پایان خوب " انتظار " است.  


 
 
دسته یک بجنورد؛ تساوی در گام دوم
نویسنده : انتظار - ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٢
 

تیم فوتبال انتظار در دومین مسابقه خودش در لیگ فوتبال دسته یک شهرستان بجنورد در مقابل تیم خوب و قدیمی وحدت بجنورد با نتیجه 1 - 1 متوقف شد. تک گل انتظار در مسابقه رو کاپیتان مصطفی ایزانلو به ثمر رسوند.


 
 
انتخاب رئیس هیئت فوتبال استان خراسان شمالی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٢
 
 سومین مجمع انتخاب رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
 
در این مجمع که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال ، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی  و اعضای مجمع برگزار شد حسین جعفرزاده با کسب 11 رأی در مقابل 9 رأی بهمن جباری به مدت چهار سال سکان هدایت رشته ورزشی فوتبال را در استان به دست گرفت.
ضمن تبریک به آقای جعفرزاده و خسته نباشید و تشکر از زحمات آقای جباری آرزوی موفقیت و پیشرفت ورزش محبوب رو  در استان داریم.
محرومیت شهرستان بجنورد از حق رای در این مجمع از نکات بسیار عجیب و ناراحت کننده این انتخابات بود.
 

 
 
لیگ دسته یک بجنورد
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٧
 

مسابقات لیگ دسته یک فوتبال بجنورد که قدیمی ترین مسابقات رسمی فوتبال استان هم هست با حضور هشت تیم : انتظار،شهدای وحدت،فدک،کارگران،وحدت،آرمان،پرسپولیس و بنیاد قرعه کشی شد.

هفته اول این مسابقات همزمان با عید مبارک میلاد امام زمان علیه السلام برگزار شد که انتظار موفق شد با نتیجه 2 - 0  و گلزنی میلاد ایزدی و رضا اکبرزاده تیم خوب فدک رو شکست بده.

در این دوره از مسابقات مصطفی ایزانلو (کاپیتان)،حسن آزادزاده،میلاد ایزدی،میلاد نظری،رضا اکبرزاده،سالار رازقی،محمد رضا محمدی،فرشاد خطیب،مرتضی یزدانی،سعید قادریان،ابراهیم براتراده،حسین جوهری،پوریا جهانی،علی فرهادی،جواد محمدی،صالح محمدی،حسین کریمی فضلی بازیکنان و عبدالله بهادری سرمربی انتظار هستند.

 انتظار در طی سه دوره حضور در این مسابقات موفق شده دو سال متوالی با اقتدار کامل عنوان قهرمانی این مسابقات رو بدست بیاره.


 
 
او خواهد آمد
نویسنده : انتظار - ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٤
 


 
 
دومین دیدار تدارکاتی
نویسنده : انتظار - ساعت ۸:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٤
 

دومین دیدار تدارکاتی انتظار با تیم بچه های خوب بانک رفاه درسالن علیدخت برگزار شد، دراین دیدار که با تشخیص مربی از بازیکنان جوان تیم استفاده شده بود، انتظار تونست با نتیجه 5 بر 4 پیروز این مسابقه بشه و برنامه های تاکتیکی و تکنیکی مورد نظر مربی رو داخل زمین پیاده کنه.


 
 
ترانسفر بازیکن به فرش آرا
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٦
 

پیرو هماهنگی به عمل آمده با باشگاه فرش آرای مشهد تعدادی از بازیکنان تیم فوتسال انتظار در تست این باشگاه شرکت نموده و نظر کادر فنی این تیم بویژه مجید آقا مرتضایی را جلب کردند.

این بازیکنان خوش آتیه عبارتند از : مصطفی کریمی ، حسین زعفرانلویی ، رامین یزدانی ، که همگی مورد پذیرش این باشگاه جهت شرکت در مسابقات فوتسال امیدها و دسته یک کشور قرار گرفتند.

مثل همیشه آرزوی موفقیت برای همه انتظاریها داریم.


 
 
صعود تیم فوتبال ساحلی انتظار
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۳
 

تیم فوتبال ساحلی انتظار به دور پایانی مسابقات کشوری راه یافت ،این تیم با کسب نه امتیاز درمرحله گروهی با پیروزی بر تیمهای گلستان ، سمنان ، گیلان ، به عنوان سرگروه از گروه خود صعود کرد و در بازی نیمه نهایی در ضربات پنالتی از سد خراسان رضوی گذشت. اعضای تیم: رضا اکبرزاده ، رحمان یزدانی ، علی فرهادی ، فرهاد آزادزاده ، مهدی غلامیان آزاد. مربی سرپرست:منصور اشناد.

آرزوی موفقیت و پیروزی درمراحل پایانی رو داریم.


 
 
اعیاد شعبانیه مبارک
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۳
 

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد      عطر نفس بقیه ا... آمد

با جلوه سجاد و ابوالفضل و حسین      یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد. 


 
 
اولین دیدار تدارکاتی
نویسنده : انتظار - ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢
 

اولین دیدار تدارکاتی انتظار برای خیزش به قهرمانی مجدد در جام رمضان.

امروز در مجموعه ورزشی شهید علیدخت تیم انتظار میزبان یکی ازبهرین تیم های  شهرستان تیم حاج حسین بود این دیدار درساعت 19:30 و در دو وقت بیست دقیقه ای برگذار شد و در پایان با نتیجه  8 بر 1 به نفع انتظار به پایان رسید.

گلزنان انتظار در این بازی رامین یزدانی 2گل، مصطفی کریمی 3گل ،حسین زعفرانلویی 2 گل، رضا علیزاده 1گل، و تک گل حریف توسط احسان وطن خواه زده شد.


 
 
خدمت مقدس سربازی
نویسنده : انتظار - ساعت ۸:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱
 

 هادی فیروزه انتظاری محبوب ، دوست داشتنی و متعصب یک الحق بهترین دروازبان فوتسال استان هم بوده و هست صبح امروز عازم خدمت مقدس سربازی آنهم در ارتش شد.هادی از رده جوانان دروازبان تیمهای فوتبال و فوتسال انتظار در لیگهای مختلف شهرستان،استان و کشوری بوده و البته هست.